Atak Reklam

ATAK REKLAM

Tel: 0212 320 24 10(Pbx)

Atak Reklam, 20 yıla yaklaşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğumuz 2000 senesinden bugüne tabela, etiket ve baskes etiket konusunda, uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz;

İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’ndeki adresinde tabela (Işıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, alüminyum oyma tabela, totem tabela, inşaat tabelası, yol tabelası, pleksi kabartma tabela, lam pleks tabela, köpük harf tabela, paslanmaz tabela, led aydınlatmalı tabela vg. gibi.) , baskı hizmetleri (Dijital baskı, basket etiket, metal etiket, sticker etiket, damla etiket, tekstil baskı, iş elbisesi baskısı, vinil baskı vb. gibi.), yönlendirme levhaları ( iç mekan yönlendirme levhası, kapı isimlikleri, dış mekan yönlendirme levhası vb. gibi) tasarım ve imalatını yapmaktadır.

Atak Reklam olarak faaliyete başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti, kaliteye verdiğimiz önem ve işimize olan sevgimiz sayesinde çok kısa sürede sektörümüzde ismimizden söz ettirekrek, tavsiye edilen sayılı reklam firmaları arasındaki yerimizi almayı başardık. Bu süreçte kazandığımız yüzlerce yeni müşterimizin, aslında dostlarımızın bize olan güveni sayesinde işimizi halen ilk günkü aşkla yapmaktayız.

Atak Reklam olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat vazgeçilmez firma prensibimizdir.

Bu 20 yıla yakın süredir basılı reklam sektöründe firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı siz değerli dostlarımıza bir kez daha teşekkür etmeyi borç biliriz.

Eğer sizde değerli dostlarımız arasındaki yerinizi almak isterseniz bize;

Perpa Ticaret Merkezi A-Blok Kat:13 No: 2018 Şişli / İstanbul adresimizden,

[email protected] / [email protected] mail adreslerimizden

0212 320 24 10(pbx) numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.